450KXW27MEFC10X40
RubyconRubycon
450KXW27MEFC10X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450KXW27MEFC10X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450KXW27MEFC10X40.pdf2.450KXW27MEFC10X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450KXW27MEFC10X40
Part Number 450KXW27MEFC10X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72181 pcs Datový list 1.450KXW27MEFC10X40.pdf2.450KXW27MEFC10X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série KXW Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 375mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 27µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 27µF