450CXW150MEFC18X40
RubyconRubycon
450CXW150MEFC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450CXW150MEFC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450CXW150MEFC18X40.pdf2.450CXW150MEFC18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450CXW150MEFC18X40
Part Number 450CXW150MEFC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40227 pcs Datový list 1.450CXW150MEFC18X40.pdf2.450CXW150MEFC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série CXW Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.455A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4011
450CXW150MEFC18X40-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose