450CXW100MEFC16X35
RubyconRubycon
450CXW100MEFC16X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450CXW100MEFC16X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450CXW100MEFC16X35.pdf2.450CXW100MEFC16X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450CXW100MEFC16X35
Part Number 450CXW100MEFC16X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46461 pcs Datový list 1.450CXW100MEFC16X35.pdf2.450CXW100MEFC16X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série CXW Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.095A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF