450BXC22MEFC16X20
RubyconRubycon
450BXC22MEFC16X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450BXC22MEFC16X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450BXC22MEFC16X20.pdf2.450BXC22MEFC16X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450BXC22MEFC16X20
Part Number 450BXC22MEFC16X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80192 pcs Datový list 1.450BXC22MEFC16X20.pdf2.450BXC22MEFC16X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série BXC Ripple Current @ Low Frequency 304mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 760mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4008
450BXC22MEFC16X20-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose