450BXA100MEFCCC18X40
RubyconRubycon
450BXA100MEFCCC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450BXA100MEFCCC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450BXA100MEFCCC18X40.pdf2.450BXA100MEFCCC18X40.pdf
  • Zpráva
Specifikace 450BXA100MEFCCC18X40
Part Number 450BXA100MEFCCC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3967 pcs Datový list 1.450BXA100MEFCCC18X40.pdf2.450BXA100MEFCCC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série BXA hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose