420USG120MEFC22X25
Přehled produktu
Part Number: 420USG120MEFC22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Datasheety: 1.420USG120MEFC22X25.pdf2.420USG120MEFC22X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 420USG120MEFC22X25
Part Number 420USG120MEFC22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 29695 pcs Datový list 1.420USG120MEFC22X25.pdf2.420USG120MEFC22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.512A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 120µF