420TXW82MEFC16X35
Přehled produktu
Part Number: 420TXW82MEFC16X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Datasheety: 1.420TXW82MEFC16X35.pdf2.420TXW82MEFC16X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 420TXW82MEFC16X35
Part Number 420TXW82MEFC16X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43587 pcs Datový list 1.420TXW82MEFC16X35.pdf2.420TXW82MEFC16X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 945mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF