420TXW22MEFC8X50
Přehled produktu
Part Number: 420TXW22MEFC8X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
Datasheety: 1.420TXW22MEFC8X50.pdf2.420TXW22MEFC8X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 420TXW22MEFC8X50
Part Number 420TXW22MEFC8X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77898 pcs Datový list 1.420TXW22MEFC8X50.pdf2.420TXW22MEFC8X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 375mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.067" (52.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF