420MXK560MEFC35X35
Přehled produktu
Part Number: 420MXK560MEFC35X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Datasheety: 1.420MXK560MEFC35X35.pdf2.420MXK560MEFC35X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 420MXK560MEFC35X35
Part Number 420MXK560MEFC35X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10486 pcs Datový list 1.420MXK560MEFC35X35.pdf2.420MXK560MEFC35X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.97A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.758A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF