420HXG180MEFC22X40
Přehled produktu
Part Number: 420HXG180MEFC22X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Datasheety: 1.420HXG180MEFC22X40.pdf2.420HXG180MEFC22X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 420HXG180MEFC22X40
Part Number 420HXG180MEFC22X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29353 pcs Datový list 1.420HXG180MEFC22X40.pdf2.420HXG180MEFC22X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série HXG Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.408A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 180µF