400VXR330MEFC30X45
Přehled produktu
Part Number: 400VXR330MEFC30X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400VXR330MEFC30X45.pdf2.400VXR330MEFC30X45.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400VXR330MEFC30X45
Part Number 400VXR330MEFC30X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 28355 pcs Datový list 1.400VXR330MEFC30X45.pdf2.400VXR330MEFC30X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série VXR Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.68A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF