400VXR150MEFC30X30
Přehled produktu
Part Number: 400VXR150MEFC30X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400VXR150MEFC30X30.pdf2.400VXR150MEFC30X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400VXR150MEFC30X30
Part Number 400VXR150MEFC30X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24108 pcs Datový list 1.400VXR150MEFC30X30.pdf2.400VXR150MEFC30X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série VXR Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.148A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF