400USG470MEFCSN30X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400USG470MEFCSN30X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400USG470MEFCSN30X40.pdf2.400USG470MEFCSN30X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400USG470MEFCSN30X40
Part Number 400USG470MEFCSN30X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19452 pcs Datový list 1.400USG470MEFCSN30X40.pdf2.400USG470MEFCSN30X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 2.39A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.346A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-3927
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose