400USC100MEFCSN25X25
RubyconRubycon
400USC100MEFCSN25X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400USC100MEFCSN25X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400USC100MEFCSN25X25.pdf2.400USC100MEFCSN25X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400USC100MEFCSN25X25
Part Number 400USC100MEFCSN25X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47921 pcs Datový list 1.400USC100MEFCSN25X25.pdf2.400USC100MEFCSN25X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2800
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose