400TXW68MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400TXW68MEFC16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400TXW68MEFC16X25.pdf2.400TXW68MEFC16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400TXW68MEFC16X25
Part Number 400TXW68MEFC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50560 pcs Datový list 1.400TXW68MEFC16X25.pdf2.400TXW68MEFC16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 765mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF