400TXW180MEFC18X45
RubyconRubycon
400TXW180MEFC18X45 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400TXW180MEFC18X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400TXW180MEFC18X45.pdf2.400TXW180MEFC18X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400TXW180MEFC18X45
Part Number 400TXW180MEFC18X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42867 pcs Datový list 1.400TXW180MEFC18X45.pdf2.400TXW180MEFC18X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.56A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1345
400TXW180M18X45
400TXW180MEFCEFR18X45
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.870" (47.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 180µF Aplikace General Purpose