400SXC68MEFCSN22X25
Přehled produktu
Part Number: 400SXC68MEFCSN22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400SXC68MEFCSN22X25.pdf2.400SXC68MEFCSN22X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400SXC68MEFCSN22X25
Part Number 400SXC68MEFCSN22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 45667 pcs Datový list 1.400SXC68MEFCSN22X25.pdf2.400SXC68MEFCSN22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série SXC Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 563.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF