400RX3047M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400RX3047M16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.400RX3047M16X25.pdf2.400RX3047M16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400RX3047M16X25
Part Number 400RX3047M16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35879 pcs Datový list 1.400RX3047M16X25.pdf2.400RX3047M16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série RX30 hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
kapacitní 47µF Aplikace Automotive