400PX15MEFC10X20
RubyconRubycon
400PX15MEFC10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400PX15MEFC10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400PX15MEFC10X20.pdf2.400PX15MEFC10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400PX15MEFC10X20
Part Number 400PX15MEFC10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 191738 pcs Datový list 1.400PX15MEFC10X20.pdf2.400PX15MEFC10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 15µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 15µF