400MXH390M30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXH390M30X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
Datasheety: 1.400MXH390M30X30.pdf2.400MXH390M30X30.pdf
  • Zpráva
Specifikace 400MXH390M30X30
Part Number 400MXH390M30X30 Výrobce Rubycon
Popis SNAP TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20283 pcs Datový list 1.400MXH390M30X30.pdf2.400MXH390M30X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXH hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose