400MXH150MEFCSN22X30
RubyconRubycon
400MXH150MEFCSN22X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXH150MEFCSN22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400MXH150MEFCSN22X30.pdf2.400MXH150MEFCSN22X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400MXH150MEFCSN22X30
Part Number 400MXH150MEFCSN22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77313 pcs Datový list 1.400MXH150MEFCSN22X30.pdf2.400MXH150MEFCSN22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXH Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.512A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-1977
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose