400MXG560MEFC30X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXG560MEFC30X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400MXG560MEFC30X50.pdf2.400MXG560MEFC30X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400MXG560MEFC30X50
Part Number 400MXG560MEFC30X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16650 pcs Datový list 1.400MXG560MEFC30X50.pdf2.400MXG560MEFC30X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.28A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.192A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF