400MXG150MEFCSN22X35
RubyconRubycon
400MXG150MEFCSN22X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXG150MEFCSN22X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400MXG150MEFCSN22X35.pdf2.400MXG150MEFCSN22X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400MXG150MEFCSN22X35
Part Number 400MXG150MEFCSN22X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51464 pcs Datový list 1.400MXG150MEFCSN22X35.pdf2.400MXG150MEFCSN22X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.582A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2973
400MXG150MEFCSN22X35-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose