400MXC330MEFCSN35X30
RubyconRubycon
400MXC330MEFCSN35X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXC330MEFCSN35X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400MXC330MEFCSN35X30.pdf2.400MXC330MEFCSN35X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400MXC330MEFCSN35X30
Part Number 400MXC330MEFCSN35X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19079 pcs Datový list 1.400MXC330MEFCSN35X30.pdf2.400MXC330MEFCSN35X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.016A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF