400MXC100MEFCSN20X35
RubyconRubycon
400MXC100MEFCSN20X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400MXC100MEFCSN20X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400MXC100MEFCSN20X35.pdf2.400MXC100MEFCSN20X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400MXC100MEFCSN20X35
Part Number 400MXC100MEFCSN20X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50047 pcs Datový list 1.400MXC100MEFCSN20X35.pdf2.400MXC100MEFCSN20X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 805mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF