400LSQ1500MNB51X98
RubyconRubycon
400LSQ1500MNB51X98 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LSQ1500MNB51X98
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Datasheety: 1.400LSQ1500MNB51X98.pdf2.400LSQ1500MNB51X98.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LSQ1500MNB51X98
Part Number 400LSQ1500MNB51X98 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4023 pcs Datový list 1.400LSQ1500MNB51X98.pdf2.400LSQ1500MNB51X98.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm)
Série LSQ Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.664A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 1189-1925
400LSQ1500M51X98
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.858" (21.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 3.976" (101.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1500µF Aplikace General Purpose