400LSG3900MDC464X114
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LSG3900MDC464X114
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.400LSG3900MDC464X114.pdf2.400LSG3900MDC464X114.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LSG3900MDC464X114
Part Number 400LSG3900MDC464X114 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1669 pcs Datový list 1.400LSG3900MDC464X114.pdf2.400LSG3900MDC464X114.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.520" Dia (64.00mm)
Série LSG hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3900µF Aplikace General Purpose