400LLE2.2MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
400LLE2.2MEFCTA8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LLE2.2MEFCTA8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400LLE2.2MEFCTA8X11.5.pdf2.400LLE2.2MEFCTA8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LLE2.2MEFCTA8X11.5
Part Number 400LLE2.2MEFCTA8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 357756 pcs Datový list 1.400LLE2.2MEFCTA8X11.5.pdf2.400LLE2.2MEFCTA8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série LLE Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
kapacitní 2.2µF Aplikace General Purpose