400KXW27MEFC10X30
RubyconRubycon
400KXW27MEFC10X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400KXW27MEFC10X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400KXW27MEFC10X30.pdf2.400KXW27MEFC10X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400KXW27MEFC10X30
Part Number 400KXW27MEFC10X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95692 pcs Datový list 1.400KXW27MEFC10X30.pdf2.400KXW27MEFC10X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série KXW Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 360mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 27µF