400HFG820MBN40X55
RubyconRubycon
400HFG820MBN40X55 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400HFG820MBN40X55
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.400HFG820MBN40X55.pdf2.400HFG820MBN40X55.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400HFG820MBN40X55
Part Number 400HFG820MBN40X55 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8923 pcs Datový list 1.400HFG820MBN40X55.pdf2.400HFG820MBN40X55.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm)
Série HFG Ripple Current @ Low Frequency 3.69A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.166A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - 4 Lead Ostatní jména 1189-3263
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose