400CFX6R8MEFCT810X16
RubyconRubycon
400CFX6R8MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400CFX6R8MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400CFX6R8MEFCT810X16.pdf2.400CFX6R8MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400CFX6R8MEFCT810X16
Part Number 400CFX6R8MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 263272 pcs Datový list 1.400CFX6R8MEFCT810X16.pdf2.400CFX6R8MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série CFX Ripple Current @ Low Frequency 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 220mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 6.8µF