400BXF27MEFC18X16
RubyconRubycon
400BXF27MEFC18X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400BXF27MEFC18X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400BXF27MEFC18X16.pdf2.400BXF27MEFC18X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400BXF27MEFC18X16
Part Number 400BXF27MEFC18X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70517 pcs Datový list 1.400BXF27MEFC18X16.pdf2.400BXF27MEFC18X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série BXF Ripple Current @ Low Frequency 384mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 960mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 27µF