400BXC68MEFC18X25
RubyconRubycon
400BXC68MEFC18X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400BXC68MEFC18X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400BXC68MEFC18X25.pdf2.400BXC68MEFC18X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400BXC68MEFC18X25
Part Number 400BXC68MEFC18X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83626 pcs Datový list 1.400BXC68MEFC18X25.pdf2.400BXC68MEFC18X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série BXC Ripple Current @ Low Frequency 588mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.47A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4188
400BXC68MEFC18X25-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose