400BXC22MEFCGC16X20
RubyconRubycon
400BXC22MEFCGC16X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400BXC22MEFCGC16X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400BXC22MEFCGC16X20.pdf2.400BXC22MEFCGC16X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400BXC22MEFCGC16X20
Part Number 400BXC22MEFCGC16X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78766 pcs Datový list 1.400BXC22MEFCGC16X20.pdf2.400BXC22MEFCGC16X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série BXC Ripple Current @ Low Frequency 304mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 760mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF