385MXC100MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 385MXC100MEFC25X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Datasheety: 1.385MXC100MEFC25X25.pdf2.385MXC100MEFC25X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 385MXC100MEFC25X25
Part Number 385MXC100MEFC25X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 46810 pcs Datový list 1.385MXC100MEFC25X25.pdf2.385MXC100MEFC25X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 385V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 924mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
385KXF150MEFC35X20
385KXF150MEFC35X20
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP