35ZT180MT78X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZT180MT78X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZT180MT78X20.pdf2.35ZT180MT78X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 35ZT180MT78X20
Part Number 35ZT180MT78X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 163406 pcs Datový list 1.35ZT180MT78X20.pdf2.35ZT180MT78X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZT Ripple Current @ Low Frequency 437.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.25A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 54 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 180µF Aplikace General Purpose