35ZLJ47MTA5X11
RubyconRubycon
35ZLJ47MTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZLJ47MTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZLJ47MTA5X11.pdf2.35ZLJ47MTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZLJ47MTA5X11
Part Number 35ZLJ47MTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1537115 pcs Datový list 1.35ZLJ47MTA5X11.pdf2.35ZLJ47MTA5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 450mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1630-2
1189-1630-2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 400 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 47µF