35ZLH390MEFC8X20
RubyconRubycon
35ZLH390MEFC8X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZLH390MEFC8X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZLH390MEFC8X20.pdf2.35ZLH390MEFC8X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZLH390MEFC8X20
Part Number 35ZLH390MEFC8X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 467673 pcs Datový list 1.35ZLH390MEFC8X20.pdf2.35ZLH390MEFC8X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.5A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2267
35ZLH390MEFC8X20-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 29 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitní 390µF