35ZLG22MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
35ZLG22MEFCTZ6.3X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZLG22MEFCTZ6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZLG22MEFCTZ6.3X7.pdf2.35ZLG22MEFCTZ6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZLG22MEFCTZ6.3X7
Part Number 35ZLG22MEFCTZ6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 920722 pcs Datový list 1.35ZLG22MEFCTZ6.3X7.pdf2.35ZLG22MEFCTZ6.3X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série ZLG Ripple Current @ Low Frequency 86.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 480mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 170 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose