35ZL470MEFC10X20
RubyconRubycon
35ZL470MEFC10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZL470MEFC10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZL470MEFC10X20.pdf2.35ZL470MEFC10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZL470MEFC10X20
Part Number 35ZL470MEFC10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 369534 pcs Datový list 1.35ZL470MEFC10X20.pdf2.35ZL470MEFC10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.82A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3964
35ZL470MEFC10X20-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 23 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF