35ZL150MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
35ZL150MEFCT78X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZL150MEFCT78X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZL150MEFCT78X11.5.pdf2.35ZL150MEFCT78X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZL150MEFCT78X11.5
Part Number 35ZL150MEFCT78X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 571856 pcs Datový list 1.35ZL150MEFCT78X11.5.pdf2.35ZL150MEFCT78X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 760mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 72 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose