35YXG56MEFC6.3X11
RubyconRubycon
35YXG56MEFC6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35YXG56MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35YXG56MEFC6.3X11.pdf2.35YXG56MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35YXG56MEFC6.3X11
Part Number 35YXG56MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 917101 pcs Datový list 1.35YXG56MEFC6.3X11.pdf2.35YXG56MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 340mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1294
35YXG56MEFC63X11
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 220 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 56µF