35YXG3900MEFC18X40
RubyconRubycon
35YXG3900MEFC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35YXG3900MEFC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35YXG3900MEFC18X40.pdf2.35YXG3900MEFC18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35YXG3900MEFC18X40
Part Number 35YXG3900MEFC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91073 pcs Datový list 1.35YXG3900MEFC18X40.pdf2.35YXG3900MEFC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.996A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.28A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1747
35YXG3900MEFC18X40-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 12 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 3900µF