35YXG1000MEFCGC18X16
RubyconRubycon
35YXG1000MEFCGC18X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35YXG1000MEFCGC18X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35YXG1000MEFCGC18X16.pdf2.35YXG1000MEFCGC18X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35YXG1000MEFCGC18X16
Part Number 35YXG1000MEFCGC18X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73742 pcs Datový list 1.35YXG1000MEFCGC18X16.pdf2.35YXG1000MEFCGC18X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.326A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.21A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 43 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose