35YXF33MEFCT15X11
RubyconRubycon
35YXF33MEFCT15X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35YXF33MEFCT15X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35YXF33MEFCT15X11.pdf2.35YXF33MEFCT15X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 35YXF33MEFCT15X11
Part Number 35YXF33MEFCT15X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1193370 pcs Datový list 1.35YXF33MEFCT15X11.pdf2.35YXF33MEFCT15X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXF Ripple Current @ Low Frequency 82.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 150mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 900 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 33µF Aplikace General Purpose