35VXG6800MEFCSN22X50
RubyconRubycon
35VXG6800MEFCSN22X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35VXG6800MEFCSN22X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Datasheety: 1.35VXG6800MEFCSN22X50.pdf2.35VXG6800MEFCSN22X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35VXG6800MEFCSN22X50
Part Number 35VXG6800MEFCSN22X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55753 pcs Datový list 1.35VXG6800MEFCSN22X50.pdf2.35VXG6800MEFCSN22X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.8635A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2009
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 6800µF Aplikace General Purpose