35TXW1500MEFC10X50
RubyconRubycon
35TXW1500MEFC10X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35TXW1500MEFC10X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35TXW1500MEFC10X50.pdf2.35TXW1500MEFC10X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35TXW1500MEFC10X50
Part Number 35TXW1500MEFC10X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63330 pcs Datový list 1.35TXW1500MEFC10X50.pdf2.35TXW1500MEFC10X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 2.21A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.69A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 1500µF