35SEV100M10X10.5
RubyconRubycon
35SEV100M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35SEV100M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35SEV100M10X10.5.pdf2.35SEV100M10X10.5.pdf3.35SEV100M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35SEV100M10X10.5
Part Number 35SEV100M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série SEV Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 576mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-3085-6
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace Automotive