35RX50220M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35RX50220M10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.35RX50220M10X20.pdf2.35RX50220M10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35RX50220M10X20
Part Number 35RX50220M10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 150224 pcs Datový list 1.35RX50220M10X20.pdf2.35RX50220M10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série RX50 Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 460mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive