35PZA82M8X12.5
RubyconRubycon
35PZA82M8X12.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35PZA82M8X12.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H
Datasheety: 1.35PZA82M8X12.5.pdf2.35PZA82M8X12.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35PZA82M8X12.5
Part Number 35PZA82M8X12.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74401 pcs Datový list 1.35PZA82M8X12.5.pdf2.35PZA82M8X12.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série PZA
Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.3A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2139
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 27 mOhm Detailní popis 82µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 82µF Aplikace Automotive